Ви є тут

Нарада Головного управління Держпродспоживслужби

30 травня 2017 року відбулась загальна нарада Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області на тему: «Підсумки роботи Держпродспожислужби області за I квартал 2017 року» за участю Голови Чернігівської обласної державної адміністрації В.П. Куліча та Голови Трьохсторонньої соціально-економічної ради О.Г. Панченка.

   На нараді доповідачі висвітлили роботу підконтрольних структурних підрозділів, були обговорені питання різних сфер роботи Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

   Під час наради було надано слово для презентації Державної установи «Чернігівська обласна фітосанітарна лабораторія», звітування про роботу у I кварталі та планування роботи на II квартал поточного року т.в.о. директора М.Ф. Крупенику.

   Керівником ДУ «Чернігівська фітолабораторія» було чітко висвітлено важливі питання, що стосуються виконанню функцій установи, проблеми у роботі та завдання на майбутнє.

   Також М.Ф. Крупеник наголосив на важливості якнайшвидше отримати акредитацію державної установи в системі управління якістю згідно ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 та проінформував присутніх про те, що фахівці лабораторії прикладають всі зусилля для скорішої акредитації.

   Підсумовуючи результати роботи, в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області  Чаплієв С.О. подякував колективу за плідну і злагоджену працю, відмітив присутні недоліки у роботі. Було визначено головні напрямки для успішного виконання покладених на Держпродспоживслужбу області завдань та функцій.