Ви є тут

Нарада управління

   25 січня 2018 року представники Державної установи «Чернігівська обласна фітосанітарна лабораторія» прийняли участь у нараді Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області за темою: «Підсумки роботи Управління фітосанітарної безпеки за 2017 рік та завдання на 2018 рік».  

    В ході наради начальник Управління фітосанітарної безпеки Яременко В.М. повідомив присутніх про основні показники в роботі управління та окреслив головні завдання на поточний рік.

    Під час засідання було оговорено ряд важливих та нагальних питань, що стосуються роботи Управління та окреслено шляхи їх вирішення.

    Про співпрацю Управління фітосанітарної безпеки з ДУ «Чернігівська фітолабораторія» у своєму виступі проінформував директор установи Крупеник М.Ф. та наголосив, що спільна робота в сфері фітосанітарії, яка існує, має продовжуватись і надалі. Тісна співпраця дає змогу більш оперативно та якісно виконувати завдання і функції покладені на управління та лабораторію з питань карантину, захисту рослин.

   Після закінчення наради відбулось навчання державних фітосанітарних інспекторів Управління фітосанітарної безпеки з актуальних питань згідно затвердженого плану.

   Так, в ході навчання, заступник директора ДУ «Чернігівська фітолабораторія» Корж О.М. висвітлив дві важливі теми: «Фітосанітарні ризики поширення шкідливих організмів при імпорті» та «Особливості проведення фітосанітарного моніторингу в 3-кілометровій зоні».