Ви є тут

Нарада за підсумками роботи за 9 місяців

нарада

10 листопада 2016 року відбулась загальна нарада за підсумками роботи Державної установи «Чернігівська обласна фітосанітарна лабораторія» у 2016 році та перспективи розвитку на 2017 рік.
Під час наради обговорили важливі питання, що стосуються виконанню за 9 місяців функцій установи, проблеми у роботі та завдання на майбутній 2017 рік.
Про проведену роботу з виконання комплексу заходів, що спрямовані на охорону території Чернігівської області від занесення та інтродукції регульованих шкідливих організмів доповіли завідувач відділу фітопроцедур Корж О.М., т.в.о. завідувача відділу фітоаналізу Петренко Т.М.,  заст. завідувача відділу фітопроцедур Тереховець С.М.
Було надано слово головному бухгалтеру установи Жадько Л.В. по підведенню підсумків роботи відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності та визначення планів роботи відділу.
Також з юридичних питань заслухано доповідь головного юрисконсульта Сиворакши Ю.О., кадрові питання висвітлила головний фахівець з кадрової роботи Мойсеєнко Т.А. та питання з охорони праці доповів Нестеренко А.О. – в.о. завідувача загального відділу державної установи.
Т.в.о. директора ДУ «Чернігівська фітолабораторія» Крупеник М.Ф. подякував колективу установи за плідну і злагоджену роботу, відмітив присутні недоліки у роботі. Було визначено основні напрямки для успішного виконання покладених на установу завдань та функцій.
Так керівник наголосив на нагальній необхідності прикладання зусиль фахівців для скорішого отримання акредитації в системі управління якістю згідно ДСТУ ISO/IEC 17025:2006, підвищення якості систематичних обстежень с/г угідь та багаторічних насаджень, проведення потужної інформаційної програми по висвітленню знань з карантину та захисту рослин.
По завершенню наради головний фахівець Демчук І.В. провела семінар-навчання для фахівців відділу фітосанітарних процедур на тему: «Обстеження та ідентифікація збудників хвороб, що мають карантинне значення у відповідності з фітосанітарним протоколом між Україною та Китайською народною республікою»