Ви є тут

Участь у тренінгу ФАО

6 грудня 2021 року фахівці ДУ «Чернігівська фітолабораторія» взяли участь в онлайн-тренінгу з питань лабораторної діагностики бактеріологічних і вірусологічних збудників хвороб рослин в рамках проекту ФАО «Підтримка вдосконалення національних систем спостереження за шкідливими організмами рослин та фітосанітарної сертифікації».

Під час тренінгу були опрацьовані презентаційні матеріали представників Регіонального бюро ФАО для Европи і Центральної Азії та Національного референтного центру Нідерландів, в яких були висвітлені питання практичного застосування методик діагностики вірусологічних шкідливих організмів рослин в лабораторіях ЄС, порядок вибірок та реєстрації зразків для подальшої діагностики.

Також, значну увагу було приділено обговоренню сучасного використання імуноферментного методу DAS-ELISA для діагностики вірусних хвороб рослин та практичне застосування його в лабораторіях ЄС.

В ході тренінгу учасники обмінялися практичним досвідом роботи та ознайомилися з пропозиціями колег щодо покращення проведення лабораторної діагностики збудників хвороб рослин.