Ви є тут

Заходи, присвячені Міжнародному дню здоров’я рослин

Plant Day

12 травня 2023 року в Україні і світі відзначають Міжнародний день здоров’я рослин, який запроваджений ООН з метою привернення уваги людей до необхідності збереження рослинного світу та підвищення обізнаності щодо захисту здоров’я рослин і довкілля.

      Фахівці Державної установи «Чернігівська обласна фітосанітарна лабораторія» взяли участь в організованому ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області онлайн-семінарі на тему: «12 травня - Міжнародний день здоров’я рослин», де були презентовані та обговорені матеріали:

  • роль Управління фітосанітарної безпеки у захисті та збереженні здоров’я культурної рослинності;
  • фітосанітарний моніторинг, як система спостережень і контролю, поширення, щільності, інтенсивного розвитку та шкідливості шкідливих організмів;
  • роль фітосанітарної експертизи в системі захисту рослин. Інноваційні методи збереження здоров’я рослин при органічному виробництві продукції.

      По завершенню семінару, відбувся круглий стіл з метою більш детального обговорення проблемних питань збереження здоров’я рослин, за участю фахівців ДУ «Чернігівська фітолабораторія» та Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

     Також, в рамках інформування та популяризації важливості захисту здоров’я рослин, в ДУ «Чернігівська фітолабораторія» серед суб’єктів господарювання розповсюджені наочні матеріали з інформацією про регульовані шкідливі організми Чернігівської області та регульовані шкідники-ксилофаги.